Spausdinti Pasiūlyk draugui

Praleisk savaitgalį Druskininkuose! Viešbutis Druskininkuose „Pušynas“ kviečia praleisti ramų, romantišką savaitgalį su mylimu žmogumi ir mėgautis SPA poilsio procedūromis, jaukia aplinka bei puikiu aptarnavimu. Viešbutis išsiskiria unikalia architektūra – tai vienintelis apvalus viešbutis Druskininkuose, savo forma jis primena kankorėžį.

Kaina: nuo 58 €/ 3 dienų 1 asm.

„Pušyno“ viešbutis po savo stogu teikia ne tik apgyvendinimo bei maitinimo paslaugas – čia galima pasimėgauti SPA procedūromis, gydomaisiais kompleksais, o viešbučio darbuotojai profesionaliai organizuoja konferencijas ir renginius.

Pusynas

Paslaugos: restoranas, konferencijų salė, SPA centras, pažintinės-pramoginės programos grupėms.

Apgyvendinimas: 69 numeriai. Vienviečiai, dviviečiai ir liukso klasės. Visi kambariai su balkonais, kiekviename kambaryje yra darbo vieta, palydovinė televizija, telefonas, internetas.

Procedūros (SPA centre):

Masažai.

Kosmetologinės paslaugos.

Procedūros (šalia esančioje Druskininkų gydykloje):

Vonios: gydomojo purvo, mineralinė, perlinė, vaistažolių, vertikalioji, angliarūgštinė, terpentino,  vaistažolių, sūkurinė,

Dušai: kylantis, Šarko, škotiškas, cirkuliacinis.

Masažai: klasikinis, povandeninis, vibromasažas.

Krioterapija, fizioterapija, inhaliacijos, kineziterapija, purvo aplikacijos, deguonies terapija, šviesos terapija „Bioptron“, galvanizacija, elektroforezė, elektrostimuliacija, amplipulsterapija, darsonvalizacija, interferencinių srovių terapija, ultragarsas, organizmo valymas.

nova_internet

Booking.com