Spausdinti Pasiūlyk draugui
                                                                                            
 
Kelionės draudimas

Keliaujant už Lietuvos ribų visada saugiau turėti kelionės draudimą. Nes niekada negali būti tikras, ar iš anksto kruopšiai suplanuota kelionė praeis be nesklandumų, dėl kurių galite patirti nemažų nuostolių. Kuriuos „Compensa“ Vienna Insurance Group galėtu Jums atlyginti.

 Automobilių draudimas ( kasko )

Kiekvienas vairuotojas turėtų būti suinteresuotas turėti savanoriškąjį transporto priemonės draudimą arba kitaip – kasko draudimą. Kasko draudimas suteikia garantijas, kad žala, patirta įvykus nelaimingam atsitikimui ar po automobilio vagystės, bus atlyginta.

Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas

Netgi atsargiai vairuodamas ir laikydamasis kelių eismo taisyklių vairuotojas gali pakliūti į eismo įvykį. Todėl visos transporto priemonės turi būti apdraustos transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu, pagal kurį atlyginami nuostoliai nekaltajai šaliai

Būsto ir gyventojų turto draudimas

Namai – tai erdvė, kur kiekvienas mūsų praleidžiame daug laiko, kuriame savo pasaulį ir norime visada jaustis saugūs dėl savęs ir savo namiškių. Suprantama, kad kiekvienas mūsų padarytų viską, kad užtikrintų šios erdvės saugumą.

Vienas iš įrankių, kuriuo mes galime pasirūpinti savo namų ir juose esančio turto saugumu – yra draudimas. Draudimo tikslas – atlyginti turtinę žalą, jei kas nors atsitinka Jūsų namams ar namų turtui, jis padeda greitai atkurti namus iki būklės, buvusios prieš nelaimingą atsitikimą, ir taip perima ar palengvina Jūsų rūpesčius.
 
Šeimos civilinės atsakomybės draudimas
Jis reikalingas, jei norite apsisaugoti nuo neplanuotų išlaidų, kurias patirtumėt, kai reiktų atlyginti kaimynams, praeiviams ir kitiems tretiems asmenims nuostolius, atsiradusius dėl netyčinių Jūsų veiksmų.
 
Asmens draudimas nuo nelaimingų atsitikimų
Automobilio, namų ir kito turto draudimas yra savaime suprantamas. Tačiau neturėtumėte pamiršti brangiausio turto – savęs ir savo artimųjų. Niekas neapsaugotas nuo nelaimingų įvykių, tačiau galime išvengti su jais susijusių rūpesčių.
 

Apdrauskite visą savo šeimą draudimu nuo nelaimingų atsitikimų! Compensa pateikia  skirtingus draudimo nuo nelaimingų atsitikimų variantus visai šeimai

nova_internet

Booking.com